PŘÍRODNÍ PLEŤOVÉ KRÉMY Energy

energy

CYTOVITAL renove

cytovital

Pro zralou pleť se sklonem k tvorbě vrásek. Napomáhá obnově dermálních buněk, zlepšuje elasticitu pokožky a podporuje její mladistvý vzhled. Vhodný k použití jako denní i večerní krém.

Cytovital renove náleží k prvku Země a energii Vlhka. Je charakterizován žlutou barvou a sladkou chutí. V lidském životě je Země spojena s obdobím zralosti. Období Země se u většiny lidí překrývá s časem založení rodiny a budování kariéry. S obdobím Země souvisí citlivost, seberealizace, stabilita, klid, bezpečí a empatie, ale na druhé straně také nedůvěra, nerozhodnost, přecitlivělost a lenost. Smyslná, zemitá vůně santalu a vanilky, vůně pro zralou ženu, odbourává stres a napětí, unáší nás na křídlech exotiky, zklidňuje psychiku a hladí po duši.

mandala

ÚČINNÉ INGREDIENCE: čistý rostlinný olej arganový, makadamiový, ricinový, pupalkový, kyselina jantarová, humidové kyseliny, esenciální oleje bigaráde, geránium, vanilka a santalové dřevo, extrakt z bedrníku, fagary, fenyklu, lékořice, levandule, lnice, parchy saflorové, muiri puami, šišáku, zázvorníku, vanilovníku, kokoříku a pupečníku.

RUTICELIT renove

ruticelit

Svou lehkou revitalizační kompozicí je určený pro všechny typy pleti. Pokud nemáme pleť příliš mastnou ani nepociťujete suchost a stahování, Ruticelit renove je ten pravý. Lze jej použít při ranním i večerním ošetření pleti. Je vhodný zejména pro pleť s rozšířenými žilkami - kuperózou. Zpevňuje a posiluje pružnost cév, podporuje mikrocirkulaci, zmírňuje svědění a pokožku změkčuje a zvláčňuje.

Ruticelit renove náleží k prvku Ohně a energiím Tepla a Žáru. Pro Oheň je typická hořká chuť, jižní světová strana a z ročních období samozřejmě léto. V lidském životě představuje dobu radostného mládí. Období ohně je spojeno s intenzivním duševním vývojem, zvídavostí, intuicí a smíchem, schopností prožívat štěstí nezávisle na vnějších faktorech. Na druhou stranu se může projevovat zmateností v jednání a neschopností se vyjádřit. Růže je čistá láska, zkoncentrovaná do kapky esence, která podpoří radost, důvěru a přijetí sama sebe.

mandala

ÚČINNÉ INGREDIENCE: čistý rostlinný olej arganový, makadamiový, černuchový, kyselina jantarová, vermesin, esenciální oleje geránium, bigaráde, vanilka, růže a cypřiš, extraky meruzalky, jerlínu, jinanu, jírovce, komonice, kostivalu, krvavce, měsíčku, pohanky, prhy, přesličky, routy, třezalky, úročníku a vilínu

ARTRIN renove

artrin

Určený pro unavenou, suchou a citlivou pleť, která ztrácí svou přirozenou barvu. Pokožce dodává potřebnou výživu, ochraňuje, hydratuje a zabraňuje jejímu dalšímu vysoušení.

Artrin renove náleží k prvku Vody a je spojen s energií Chladu. Náleží mu modrá a černá barva, slaná chuť, sever a zima. V lidském životě ovládá jeho poslední fázi. Pro element vody je charakteristická moudrost, intuice, skromnost, vytrvalost, stálost a smíření. Na druhou stranu se voda může projevovat ve své negativní poloze jako strach, deprese, strnulost a neustále obavy. Vůně večerní, letní procházky podél břehu moře. Arabský jasmín se snoubí s vůní cedru a dodá nám sílu do všedních dnů. Podporuje chuť tvořit a radovat se.

mandala

ÚČINNÉ INGREDIENCE: čistý rastlinný olej arganový, makový, mandľový a jojobový, Croton lechleri, kyselina jantárová, esenciálne oleje geránium, bigarádia, vanilka, jasmín a céder, extrakt z agátu, zlatobyle, pagaštanu, komonice, kopru, kostihoja, sladkého drievka, kapucínky, pyšteka, senovky, arniky, puškvorca, turanca, túžobníka, vavrínu a ďumbiera.

DROSERIN renove

droserin

Je vhodný pro suchou, ztenčenou pleť, která tak nedostatečně plní svou ochrannou funkci. Je nejmastnější ze všech krémů, proto je vhodný i pro nejsušší typy pleti.

Droserin renove náleží k prvku Kovu a je spojen s energií Sucha. Z ročních období náleží kovu podzim, ze světových stran západ a v lidském životě se ujímá vlády po plodném období země ve vrcholné fázi aktivního života. Období Kovu je spojené s dozráváním a sklizní, posléze s uvadáním a vysycháním, ale také se schopností prosadit se, s životní pevností, zodpovědností a cílevědomostí, na druhé straně však také s bojovností, pláčem, smutkem, špatnou adaptabilitou a puntičkářstvím. Vůně myrtového háje zalitého sluncem, probouzí a zbystřuje všechny smysly, navozuje pocit bezpečí, vyrovnanosti a nadsmyslového pocitu míru.

mandala

ÚČINNÉ INGREDIENCE: čistý rostlinný olej arganový makadamiový, jojobový, černuchový, kyselina jantarová, esenciální oleje geránium, bigaráde, niauoli, levandule, a myrta, extrakty aralky, divizny, dobromyslu, chininovníku, jerlínu, jitrocele, konopnice, kurkumy, lékořice, lichořeřišnice, pukléřky, plicníku, podbělu, proskurníku, přesličky, růže, mateřídoušky, yzopu a zázvorníku.

PROTEKTIN renove

protektin

Určený pro problematickou pleť se sklonem k vyrážkám, dermatitidám a akné. Účinně hojí zánětlivá a ekzematická ložiska, přitom pleť nevysušuje, ale napomáhá její vláčnosti. Je bohatým zdrojem vitaminů a minerálů, zejména vápníku a hořčíku. Je též vhodný k ošetření pigmentových skvrn. Svým složením přirozeně neutralizuje toxiny a proto je vhodný i k potírání otoků.

Protektin renove náleží k prvku Dřeva a energii Větru. Patří k němu zelená barva, kyselá chuť a ze světových stran východ. Z ročních období se k němu pojí jaro a v lidském životě analogicky bezstarostné dětství. Dřevo znamená prudký rozvoj, vize, plánování, rozhodnost, zvědavost a s ní spojenou originalitu a kreativitu, ale také se může projevit překotností v jednání, hněvem, či neschopností plnit nebo dokončovat plány. Svou vůní připomíná čerstvě vyprané prádlo usušené a bělené na letní louce, stejně čistá se bude cítit Vaše pleť. Dodává odolnost a podporuje spolehlivost.

mandala

ÚČINNÉ INGREDIENCE: čistý rostlinný olej arganový, konopný, makový, kaolín, kyselina jantarová, esenciální oleje geránium, niauoli, levandule, bigaráde a cistus, extrakty aralky, jerlínu, jestřabiny, kakostu, kostivalu, lékořice, lnice, lopuchu, přesličky, puškvorce, sedmikrásky, svízele, šišáku, úročníku, vilínu, violky, vlaštovičníku, vřesu a zemědýmu.

VISAGE serum

visage

Visage serum je přírodní revitalizační, proteino-enzymatický komplex. Obsahuje dvě základní patentované účinné látky Vermesin® a Helixin®, doplněné o nejkvalitnější arganový olej, aloe vera a přírodní, esenciální parfém.

Má silný vyživující a regenerační efekt. Pleť vyživuje, omlazuje, navrací její pevnost a pružnost. Napomáhá zjemnění vrásek a celkové hydrataci. Působí na všechny stupně tvorby pigmentace a má protizánětlivé účinky. Neobsahuje žádné jiné ingredience mimo vysoce koncentrovaných účinných látek. Je možno jej použít jak samostatně, tak i pod oblíbený krém. Helixin® je extrakt účinných látek podobných kaviárovým složkám. Obsahuje vysoký podíl proteinů, celou řadu vitaminů a minerálů, množství aminokyselin a fosfolipidů. V kůži vytváří bariéru, pomáhá chránit vita kolagen před degradací a zároveň stimuluje tvorbu kolagenu nového. Podporuje buněčnou obnovu a aktivuje přirozenou regeneraci. Zmírňuje přirozenou z ztrátu vody a zajišťuje, aby pokožka zůstala dlouho svěží a mladá. [sodík, draslík, vápník, fosfor, hořčík, vitamin A, B, D, isoleucin, lysin, threonin, tryptofan, arginin, glycin, alanin, tyrosin, cystin, kyselina asparagová, kyselina glutamová, EPA, DHA] Vermesin® je enzymatická frakce kalifornských dešťovek. Obsahuje množství důležitých enzymů, významných pro svou schopnost pronikat do spodních vrstev pokožky a tkání, kde iniciují nezbytné biochemické pochody. Urychlují proces hojení a regenerace.

ÚČINNÉ INGREDIENCE: arganový olej, Helixin®, Vermesin®, alove vera, esenciální oleje geránium, bigaráde, vanilka, růže, cypřiš a ylang.