PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS

Co je pernamentní prodlužování řas?

Pernamentní prodlužování řas je moderní metoda, která umožní prodloužení řas jakékoliv délky.

Prodloužené řasy dodají vzhled, hloubku a jas, zvýrazní osobytost a svéráznost a nevyžadují každodenní péči.

Metoda "řasa na řasu"

Syntetické řasy se aplikují na řasy přírodní a to metodou “řasa na řasu”, to znamená, že každá jednotlivá syntetická řasa kopíruje tvar přírodní řasy a pevným spojením ji prodlužuje a zesiluje. Tato metoda nezatěžuje řasy přírodní, ale právě naopak. Řasy jsou po aplikaci delší, plnější, tmavší, mají hedvábný vzhled a jsou elegantní.

Při této metodě se používá speciální lepidlo, které umožní pevné přilnutí syntetického vlákna k přirozené řase.

prodluzovani ras

Pomocí této techniky dosáhneme přirozeného vzhledu a zářivějšího pohledu za podmínky, že syntetické řasy budou správně aplikovány a zákaznice bude dodržovat pokyny odbornice pro správnou domácí péči o řasy.

Srovnávat lepení tzv. "trsečků" řas či falešných (umělých) řas vcelku a prodlužování řas metodou řasa na řasu nelze. Jedná se o zcela jiný způsob aplikace i celkový vzhled prodloužených řas. Zatímco "trsečky" řas působí velmi nepřirozeným, umělým dojmem a při vypadnutí jednoho se celý efekt ztrácí, při prodlužování řas je přilepena vždy jedna syntetická řasa na jednu řasu vlastní. Tím se stane prodloužením řasy, které nejen vypadá naprosto přirozeně a přirozeně se i chová. Takto prodloužené řasy jsou odolné vůči vodě, pocení, slzám i bazénovému chlóru.

Jak dlouho trvá aplikace?

Nové řasy 1,5 - 2,5 hodiny, doplnění 30 - 60 min.

Jaký je to pocit nosit prodloužené řasy?

Správně aplikované řasy vypadají a jsou pociťovány úplně jako přirozené řasy.

Jak dlouho prodloužené řasy vydrží?

Doporučujeme doplnění každé 2 – 3 týdny. Vaše přírodní řasy vypadávají zhruba každých 90 dní vlivem přirozeného růstového cyklu a jsou přirozeně nahrazovány růstem nových řas. Doplnění je nutné pro znovu vyplnění vypadaných řas. Doplnění trvá přibližně hodinu.

Mohu používat řasenku po permanentním prodloužení řas?

Ano, i když největší výhodou u prodlužování řas je, že ji vlastně nepotřebujete, protože řasy jsou husté a vypadají jako namalované. Pokud ji však musíte mít, doporučujeme řasenku vodou rozpustnou. Nikdy nepoužívejte voděodolné řasenky, nebo řasenky na bázi oleje. Tyto řasenky narušují spojení a to zapříčiní vypadávání prodloužených řas.

Mohu plavat, sprchovat se, jít do lázní, sauny, když mám aplikovány permanentní řasy?

Ano, lepidlo, kterým se řasy spojují, je speciálně formulované a umožňuje Vám se sprchovat, plavat, cvičit, navštěvovat lázně, atp. Nicméně se žádná z těchto činností nedoporučuje 48 hodin po výkonu, než se prodloužené řasy ustálí.

Mohou se prodloužené řasy natáčet?

Nesmíte používat mechanické kleštičky, protože mohou poškodit prodloužené řasy. Řasy jsou již natočeny a toto natočení přetrvává, takže není potřeba řasy natáčet.

METODA 2D/3D OBJEMOVÁ METODA

Tato metoda je vhodná pro klientky, které nemají vyloženě nedostatečnou hustotu řas, ale přesto chtějí docílit přirozenějších řas na dotek a zvětšit obejm. Při 2D/3D metodě se aplikují 2-3 řasy na jednu řasu přirodní.

Doporučení pro zákaznice:

  • Před aplikací řas se pečlivě odličte nemastným odličovačem, opláchněte vodou a osušte.
  • V den aplikace nepoužijte oční krém ani ostatní kosmetické prostředky v okolí očí.
  • Pokud nosíte kontaktní čočky, nenasazujte si je.
  • 24 hodin po aplikaci řas si nemyjte oči a neplavte.
  • Vyhněte se mnutí očí.
  • Používejte šetrné odličovací přípravky, bez přídavků olejů a nepoužívejte voděodolné řasenky.
  • Na pročesávání řas používejte kosmetické kartáčky.
  • Časté návštěvy sauny a páry mohou způsobit uvolnění spojů.
  • Doporučujeme doplnění každé 2 – 3 týdny.