modelaz

MODELÁŽ NEHTŮ A MANIKÚRA

Ruce jsou pro každého jednou z nejdůležitějších součástí komunikace. Již při prvním vizuálním kontaktu upoutají pozornost. K většině činností, které provádíme, jsou zapotřebí, je tedy zřejmé, že péče o ruce je téměř nezbytná.

Neodmyslitelným znakem elegance jsou upravené nehty. Fenoménem poslední doby se stala nejen běžná péče o nehty, jak ji známe, ale zejména zvýraznění a úprava formou prodlužování nehtů, tvarových variací, lakování a zdobení. Dlouhé nehty prodlužují krátké prsty a dodávají rukám pěstěný vzhled.

V Salonu Ivka prodlužuji nehty 3 metodami:

modelaz

1) "Přírodní" gelové nehty

Pryč jsou ty doby - a jsem opravdu ráda :), kdy jsem každé klientce, která přišla na nehtovou modeláž, ostříhala nehty úplně nakrátko, abych mohla nalepit umělý tip. A to i přes to, že své nehty měla krásné, dlouhé a pevné. Dnes nejčastěji používám metodu "přírodních gelových nehtů" - přírodní nehty prodlužuji UV gelem bez nalepení nehtových tipů. Nehtíky dělané touto metodou jsou čiré, průzračné, tenké a vypadají přirozeně. A především drží mnohem více než s nehtovým nalepeným tipem.

2) Prodloužení nehtů na šablonu

Touto metodou se dají prodloužit jakékoliv nehty a to i nehty okousané, či jinak zdeformované či třeba jen opravit kousek špičky volného okraje když se ulomí - nemusí se celá modeláž sundat a nalepit nový tip. Tato metoda má velkou výhodu, že se při ní nepoužívá žádné lepidlo, jen se gel přetáhne i přes šablonku - ta se poté sundá a nehet se vytvaruje do požadovaného tvaru.

3) Prodloužení nehtů tipem

Tato metoda spočívá v prodloužení přírodního nehtu pomocí tzv.tipu - pružného a tenkého umělého nehtu. Tip musí dobře sednout na přírodní nehet, nesmí být velký ani příliš malý, poté se lepí nehtovým lepidlem na nehet.

MANIKÚRA

Manikúrou se rozumí úprava délky a tvaru nehtů na rukou, změkčení a odstranění zrohovatělé kůžičky v okolí nehtů, zkrátka péče o ruce v takové míře, kterou vyžadují. Ve svém salonu používám velmi kvalitní laky na nehty, které vydrží krásné až 14 dní.

modelaz

P-Shine

Je to starobylá japonská metoda péče o nehty, dnes už známá po celém světě. Principem je zalešťování pasty obsahující včelí vosk, mateří kašičku a křemičité hlinky, které se těží v japonském moři a následné doleštění nehtovým pudrem. Tato metoda zajišťuje rychlejší růst, regeneraci a pevnost nehtů. Výsledek je patrný již po první aplikaci, nehty se lesknou a působí zdravě.

modelaz

Gel lak, Speed lak, Shellac

Jedná se o velmi širokou škálu barevných gel-laků na bázi laku na nehty, aplikují se pomocí štětečku z lahvičky a tvrdí se po dobu dvou minut v UV lampě – stejně jako jakýkoliv nehtový gel. Přírodní nehty upravené Gellakem (speed lakem, shellakem) jsou chráněny před zlomením, či jiným mechanickým poškozením, mají dlouhotrvající lesk a krásné barevné odstíny a zároveň jsou vhodné pro všechny typy nehtů. Gellak je k nehtům velmi šetrný, protože přírodní nehty se při jeho aplikaci ani odstranění nepilují. Trvanlivost aplikovaného gel-laku je 7-20 dní v závislosti na kvalitě přírodních nehtů.

A jaký je mezi nimi rozdíl?

Téměř žádný :-) Shellac je jen značka, která s gel-laky poprvé přišla na trh.
Nejraději pracuji se Speed lakem, který klientkám nejlépe drží. :-)

Pracuji s velmi kvalitními prodkukty značky EXPA NAILS PROFESSIONAL!